Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane

https://upwr.edu.pl/badania/doktoranci/obrony-doktoratow/mgr-inz-malgorzata-swiader-13-01-2021-r--1.html
Po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią absolwenci weterynarii spotkali się na uroczystym absolutorium, podczas którego odebrali pamiątkowe dyplomy.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/absolutorium-wydzialu-medycyny-weterynaryjnej-galeria-4047.html

https://upwr.edu.pl/ogloszenia/debata-wodne-horyzonty-o-nurtujacych-kwestiach-zwiazanych-z-woda-w-odra-centrum-537.html

https://upwr.edu.pl/studia/studencka-aktywnosc/kola-naukowe/skn-na-wydziale-medycyny-weterynaryjnej/skn-eza/sukcesy/2024-4.html
Wydział Rolniczy Uniwersytetu Wrocławskiego 1945-1951 Organizacja i powołanie władz wydziału Powołany po zakończonej wojnie Wydział Rolnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego stał się kontynuatorem długoletnich tradycji nauk rolniczych rozwijanych w Dublanach pod Lwowem. To tam w 1856 roku staraniem Gospodarskiego Towarzystwa Galicyjskiego utworzono wzorcową Szkołę Gospodarstwa Wiejskiego, która w 1901 roku stała się Akademią Rolniczą, pierwszą na ziemiach polskich akademicką uczelnią rolniczą. W (...)
https://wpt.upwr.edu.pl/wydzial/historia--misja-i-strategia/historia
Zespół pod kierownictwem prof. Andrzeja Gawła z nagrodą ministra rolnictwa „w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie”. Naukowcy z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej opracowali innowacyjną metodę wylęgu piskląt w warunkach troskliwego lęgu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/naukowcy-z-upwr-z-nagroda-za-innowacje-w-rolnictwie-3722.html
Europejski Program Współpracy Naukowo-Technicznej (European Cooperation in Science and Technology), znany pod akronimem COST, to utrzymywana wspólnie przez 36 państw europejskich i Izrael (jako państwo współpracujące) struktura instytucjonalna, której najważniejszym zadaniem jest organizowanie multilateralnej współpracy naukowo-technicznej krajów członkowskich
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/przedstawiciele-naszego-wydzialu-w-akcjach-cost-208.html

https://wbihz.upwr.edu.pl/nauka/awanse-naukowe/habilitacje/procedura-habilitacyjna-dr-ryszard-mordak-2.html
Profesor Jan Kuryszko, histolog. Dawał studentom możliwość poznania prawdziwej nauki, nie bał się trudnych badań i cenił interdyscyplinarność. Uważał, że każdy, a naukowiec szczególnie, uczyć się powinien przez całe życie. Zmarł nagle 29 października w wieku 74 lat.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/pozegnalismy-profesora-kuryszke-3659.html
Badania pomiarowe sadzy atmosferycznej przeprowadzone przez trójkę badaczy z Uniwersytetu Przyrodniczego pozwalają ocenić jakość powietrza w różnych punktach Wrocławia. Mogą też być punktem wyjścia do stworzenia mapy miasta pod kątem bezpiecznych zdrowotnie tras dla rowerzystów i pieszych.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/naukowcy-z-upwr-badali-stezenie-sadzy-atmosferycznej-3712.html

Rezultaty: 141 - 150 z 59 podstron

  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 59