Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Kolejnym projektem realizowanym w Instytucie Inżynierii Środowiska jest Międzynarodowy projekt SMART-WATERDomain pt. „Struktura organizacyjnego procesu decyzyjnego w zakresie ponownego wykorzystania wody/ścieków dla inteligentnych miast” realizowany w ramach Programu EIG CONCERT-Japan.
https://wiksig.upwr.edu.pl/wydzial/struktura/instytut-inzynierii-srodowiska/aktualnosci/projekt-pani-profesor-katarzyny-paweski-5.html
Był dym, iskry i wirtualna rzeczywistość oraz niezapomniane wrażenia z kolejnych udanych warsztatów przeprowadzonych przez pracowników Instytutu Inżynierii Środowiska (Katarzyna Pawęska, Paweł Lochyński, Sylwia Charazińska) w Rakowicach Wielkich.
https://wiksig.upwr.edu.pl/wydzial/struktura/instytut-inzynierii-srodowiska/aktualnosci/kolejne-udane-warsztaty-naukowe-w-rakowicach-wielkich-139.html
w sprawie powołania Przewodniczącego Rady Bibliotecznej i ustalenia jej składu
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2017-rok/zarzadzenie-nr-62017-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-13-stycznia-2017-roku-6.html
W sobotę wieczorem otworzyliśmy jednodniowe laboratorium kosmetyczne, aby opowiedzieć wrocławianom o kosmetycznych i pielęgnacyjnych mitach oraz pokazać, jak samemu zrobić sobie krem.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/v_noc_laboratoriow_fotorelacja-96.html
20 października UPWr ponownie otworzy się dla wrocławian – w tym roku wspólnie z firmą Tołpa zapraszamy do laboratorium kosmetycznego, w którym będzie można zrobić sobie samemu krem.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/iv_noc_laboratoriow_na_upwr-299.html
Studenckie Koło Naukowe BIOSUS działa przy Instytucie Biologii Środowiskowej na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt od listopada 2023 roku. Koło powstało z myślą o integracji studentów zainteresowanych szeroko pojętą biologią, ochroną środowiska oraz zrównoważonym rozwojem. Aktualnie SKN BIOSUS zrzesza 9 członków, a opiekunem naukowym jest dr inż. Katarzyna Kosiorowska.  Jako BIOSUS, dążymy do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Nasze prace badawcze związane są z m. in. (...)
https://lab4bio.upwr.edu.pl/kolo-naukowe
Blisko 3 mln złotych trafi dla naukowców UPWr w ramach programu LIDER NCBiR. Finansowanie otrzymały: projekt dr Katarzyny Kornickiej-Garbowskiej, która stworzy system do wytwarzania serum regenerującego dla weterynarii i biotechnologii oraz dr Ewy Szczepańskiej na opracowanie biotechnologicznej produkcji waniliny z wykorzystaniem produktów ubocznych przemysłu rolno-spożywczego.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/miliony-na-projekty-mlodych-naukowcow-upwr-z-programu-lider-3648.html
Doktoranci Katarzyna Kornicka i Paweł Stępień oraz prof. Krzysztof Sośnica znaleźli się w gronie 30 Kreatywnych Wrocławia. To miejski projekt wyróżniający nietuzinkowych wrocławian.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/30_kreatywnych_wroclawia_2018-324.html
Nauczanie w obliczu ciągłego rozwoju technologii i zmieniających się potrzeb studentów wymaga od wykładowców elastyczności i zrozumienia. Przykładem takiego podejścia do dydaktyki jest praca dr Katarzyny Patejuk z Katedry Ochrony Roślin, wyróżnionej przez studentów jako najlepszy dydaktyk na Wydziale Przyrodniczo-Technologicznym.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/dydaktyka-wedlug-dr-katarzyny-patejuk-4428.html
w sprawie wprowadzenia zmian do zarządzenia nr 237/2021 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 6 grudnia 2021 roku w sprawie powołania Zespołu ds. opracowania i wdrożenia Planu Równości Płci w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2022-rok/zarzadzenie-nr-1792022-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-21-listopada-2022-roku-187.html

Rezultaty: 311 - 320 z 109 podstron

  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 109